Apartament OWCZY DWÓR

Zapraszamy do nowo otwartego i bardzo klimatycznego apartamentu OWCZY DWÓR, który położony jest w centrum Zakopanego, w bardzo bliskiej odległości od dworca PKS i PKP. Jest to idealne miejsce dla osób podróżujących bez samochodu, ale nie tylko. Przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. W apartamencie do dyspozycji Gości przygotowano sypialnię, salon z rozkładaną 2-osobową sofą, jadalnię oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem. Na miejscu zapewniono ręczniki i pościel oraz kosmetyki jednorazowe.
Z apartamentu jest 15 minut pieszo do Krupówek, a także 10 minut samochodem do Kuźnic skąd rozchodzą się szlaki górskie, m.in. w stronę Murowańca, Kasprowego Wierchu czy Giewontu. To też tylko 400m odległości do teatru Witkacego, a na miejscu można skorzystać dodatkowo z masażu i komory hiperbarycznej.
Klimat tego lokalu jest wyjątkowy i niepowtarzalny, mocno zapadający w pamięci 😄
OWCZY DWÓR BARANOM WSTĘP WZBRONIONY 😉

Udogodnienia

Apartamenty

W apartamencie do dyspozycji Gości przygotowano sypialnię, salon z rozkładaną 2-osobową sofą, jadalnię oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem.

Przyjazne

Goście mogą podziwiać widok na góry. Na miejscu zapewniono ręczniki i pościel oraz kosmetyki jednorazowe.

Parking

Dla gości jest też bezpłatny prywatny parking.

Wifi

Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.

Dostępne dla Gości

Zwierzęta są akceptowane, ale po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

Rezerwacja online

Galeria

Odwiedź nas na: