Willa Kościelisko

WILLA KOŚCIELISKO to kameralny i klimatyczny obiekt , który powstał z myślą o każdym, kto chce oderwać się od szarej codzienności i zrelaksować w miłej, rodzinnej atmosferze. Prowadzimy nasz dom z sercem i miłością, którą otaczamy też naszych gości. Harmonia, równowaga otoczenia – przyjazne wnętrze, w którym nie ma nic ponad to, co niezbędne pozwala cieszyć się obcowaniem z przepiękną przyrodą polskich gór.
Kościelisko, bo to właśnie tutaj się znajdujemy to malownicza miejscowość u podnóża Tatr oddalona zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Nasza Willa jest świetną bazą wypadową na górskie szlaki oraz stoki narciarskie i termy.
Zapraszamy rodziny z dziećmi, zakochane pary, seniorów, sportowców, firmy – dla każdego przygotujemy odpowiednią ofertę pobytu. Mamy nadzieje, że miłe chwile spędzone w sercu polskich Tatr na długo pozostaną w Państwa pamięci i zachęcą do powrotu. Zapraszamy do odwiedzin przez cały rok wszystkie osoby kochające przepiękne polskie Tatry. Zapewniamy klimat rodzinnego pensjonatu i komfort hotelu wysokiego standardu.

Udogodnienia

Pokoje

Pokoje z łazienkami, ręcznikami, suszarką do włosów, pościel hotelowa, biała z adamaszku, powitalna cytrynówka woda ta sama co w Termach Chochołowskich, lekko siarkowa. Posiadamy łóżeczko turystyczne i pościel do niego.

Dodatkowe wyposażenie

W budynku jest aneks kuchenny, dobrze wyposażony ze zmywarką, pralką i żelazkiem.

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).

Wifi

Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.

Dostępne dla gości

Na terenie jest plac zabaw, zimą udostępniamy sanki, grill, altanę i miejsce na ognisko.

Rezerwacja online

Galeria