Czytanie z kronik akaszy

Umów się na zabieg pod numerem telefonu: +48 728 765 776
lub mailowo info@monikazloch.pl

CZYTANIE Z KRONIK AKASZY

Kroniki Akaszy o trwały zapis wszystkiego, co kiedykolwiek zaistniało, aktualnie trwa lub potencjalnie może się wydarzyć w rzeczywistości. To utrwalony zbiór informacji na temat każdego działania, każdej myśli, emocji i doświadczenia. Akaszę można rozumieć jako niezwykle subtelną substancję, w której swój ślad pozostawia każda wibracja. Kroniki Akaszy są trwałym zbiorem tych śladów i informacji.

Akasza (sanskryt Akaśa, ang. Akasha) to pojęcie określające eter, substancję ponadmaterialną, esencję wszechświata, która buduje, otacza i scala całość stworzenia. Akasza jest też nazywana piątym żywiołem, który przenika cztery żywioły tworzące plan ziemski

Odczyt z Kronik Akaszy to wchodzenie w świadomy kontakt z energetycznym Polem, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, by otrzymać z niego informacje.

Wachlarz tematów, które możemy poruszyć podczas wizyty w Kronikach Akaszy jest praktycznie nieograniczony. Kroniki mogą udzielić odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania, dotyczące naszych relacji z innymi: rodzina, partnerstwo, dzieci, przyjaciele, zwierzęta. Zagadnienia dotyczące naszego zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej, biznesu, pieniędzy, kariery, celów życiowych i marzeń, oraz wiele innych – mogą być przyniesione do pracy i poddane procesom uzdrawiania. Trudne życiowe decyzje np. wyjazdy, rozstania, z powodzeniem mogą być konsultowane z Kronikami, szczególnie jeśli powodują one wewnętrzne rozdarcie i konflikt.

Odwiedź nas na: