Witów Extreme – Quady, Skutery Śnieżne

Firma Witów eXtreme - istnieje na rynku już od 2000 roku. Czas ten pozwolił na zdobycie bezcennego doświadczenia i uczynił z naszej załogi ekspertów w dziedzinie organizacji wypraw na quadach. Od samego początku główne założenia firmy to: jakość, bezpieczeństwo, adrenalina i świetna zabawa. Staramy się „zarazić” naszą pasją wszystkich Klientów.
Nie uznajemy półśrodków, nigdy nie oszczędzamy na bezpieczeństwie, dlatego też w naszej ofercie nie ma starych, chińskich quadów. Udostępniamy dla naszych Klientów 18 nowych (2019-2020 rok produkcji), dwuosobowych quadów marki Can Am, model Outlander i 42 skutery śnieżne Lynx, Ski-Doo i Yamaha. W trakcie wyprawy mamy do dyspozycji ponad 300 kilometrów tras, bardzo zróżnicowanych pod kątem trudności i wysiłku potrzebnego do ich przebycia. Poruszamy się tylko po legalnie wyznaczonych trasach, co gwarantuje nam bezpieczeństwo i niczym niezakłóconą radość w trakcie wyprawy.
Dzięki temu, że cały nasz team (łącznie 14 osób) łączy pasje z pracą, jakość wykonywanych przez nas usług oraz zaangażowanie jest na najwyższym, rzadko spotykanym poziomie.

Jesteśmy partnerem Witów eXtreme!
Na hasło podawane w biurze: +48 882 124 536,
otrzymują Państwo dodatkowy czas na przejazdy!

Quady

Wyprawa na quadach to, bardzo adrenalinowa przeprawa przez górską rwącą rzekę, liczne błotniste wąwozy, leśne drogi, strome podjazdy, tatrzańskie polany a wszystko po to, aby dojechać na tatrzańskie polany, skąd rozciąga się niesamowity widok na całe Tatry polskie i słowackie.

Nasza firma mieści się między dwoma najpopularniejszymi dolinami tatrzańskimi: Doliną Kościeliską i Doliną Chochołowską a co za tym idzie, będziemy poruszać się po naprawdę unikalnym w skali kraju terenie górskim. Mamy do dyspozycji ponad 250 kilometrów tras o różnym stopniu trudności i wysiłku potrzebnego do ich przebycia.

Całą wyprawę zabezpieczać będą wykwalifikowani instruktorzy sportów ekstremalnych z minimum 3-letnim doświadczeniem, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do Klienta.

Cena wyprawy obejmuje:
- Wypożyczenie spodni i kurtki ochronnej
- Wypożyczenie kasku, rękawiczek
- Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zasad użytkowania
- Organizację niezapomnianej, bardzo adrenalinowej wyprawy na quadach
- Opiekę instruktora w trakcie wyprawy
- Zimne napoje w trakcie wyprawy

Skutery Śnieżne

Wyprawa na skuterach śnieżnych to bardzo adrenalinowa, pełna niezapomnianych wrażeń wyprawa w typowo górskim terenie. Do dyspozycji mamy ponad 300 kilometrów tras o bardzo różnym stopniu trudności. Będziemy jechać przez piękne tatrzańskie polany, przesmyki leśne, liczne podjazdy i zjazdy, tak, aby dojechać na górskie szczyty, skąd rozciąga się niesamowity widok na całe Tatry.

Wyprawy na skuterach śnieżnych organizujemy od tzw. „pierwszego śniegu” czyli od około 20 grudnia do końca marca. W sumie mamy do dyspozycji ponad 40 skuterów śnieżnych. Nie uznajemy półśrodków, nigdy nie oszczędzamy na bezpieczeństwie, dlatego też w naszej flocie nie ma starych, dwusuwowych skuterów śnieżnych, tylko najnowsze skutery Lynx Adventure LX i Yamaha Venture.

Cena wyprawy obejmuje:
- Wypożyczenie kasku, rękawiczek
- Nowa kominiarka w prezencie
- Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zasad użytkowania
- Organizację niezapomnianej, bardzo adrenalinowej wyprawy na skuterach śnieżnych
- Opiekę instruktora w trakcie wyprawy

Odwiedź nas na: